Teknoloji

PlayStation Plus Ağustos 2023 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

 
Sony Interactive Entertainment tarafından kullanıcılara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus için yeni oyunlar duyuruldu. Bu kapsamda Essential abonelerine ücretsiz olarak sunulacak Ağustos ayı oyunları açıklandı. Tüm oyunlar 1 Ağustos’tan 4 Eylül’e kadar mevcut olacak.
 
– Ölümün Kapısı (PS5, PS4)
 
 
 
Aksiyon, macera ve rol yapma ögelerinin yer aldığı oyunda bir karga olarak yer alırken, bir yandan da fantastik bir dizi canavar ve yarı tanrının üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Oyunda yakın dövüş silahları, oklar ve çeşitli büyüler kullanabilirsiniz.
 
– Düşler (PS4)
 
 
 
Dreams, LittleBigPlanet ve Tearaway’in yaratıcıları ödüllü Media Molecule grubundan oyunculara sunulur. Sürekli genişleyen bir oyun evrenini aktaran oyunda, dünyanın dört bir yanından topluluk yapımı oyunları keşfedebilir ve kendi oyununuzu yapmayı öğrenebilirsiniz.
 
– PGA Turu 2K23 (PS5, PS4)
 
 
 
PGA TOUR klasik golf deneyimini bizlere aktarıyor. Oyundaki beceriniz ve tarzınızla bir sonraki FedExCup Şampiyonu olmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca diğer TUR profesyonelleri ile rekabet edebilir ve yeni yarışmalara girebilirsiniz.

haber-efeler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu